«Галицькі оповідання» – це книжка про дев’яності роки, перехідний час і величезний суспільно-історичний переворот, що відбувся по тому, як завалилася вся парадигма соціалізму, Народної Польщі та СРСР. Місцем дії є східні польські землі – та частина Галичини, яка за міфологією і звичаями дуже близька Україні. Герої книжки – традиційно для Стасюка – люди, які є поруч: дуже звичайні, збідовані, але всі їхні життєві історії важливі й цінні. Це одна з ранніх Стасюкових книжок часу захоплення автора Бруно Шульцом і магією його письма. Він ще не є стриманим і лаконічним, а переживає захват зі спроби писати про прості речі дивовижною мовою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість сторінок | 128 |
| Виробник | Видавництво Старого Лева |
| Рік видання | 2014 |
| Вид палітурки | Твердий |
| Країна виробник | Україна |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,25 кг кг. |
| ХУдожня література | Зарубіжна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴



