За своїм жанром «Бойня номер п'ять» (1969) американського письменника Курта Воннеґута (1922-2007) є органічним сплавом історії, психології, соціології, сатири, наукової фантастики та елементів автобіографії. Нервовим центром роману є нищівне бомбардування Дрездена англо-американською авіацією навесні 1945 року. Але як і в будь-якому шедеврі, зміст «Бойні номер п'ять» не обмежується описом цієї події. Використання кількох перспектив, повна відсутність статики та дидактичності, стрімкі переходи з трагічного в комічне дозволяють Курту Воннеґуту не лише розповісти про цей епізод часів Другої світової війни, але й порушити багато базових питань людського буття. «Бойня номер п'ять» справедливо вважається вершиною творчості Курта Вон неґута й одним із найвищих здобутків американської і світової літератури минулого століття.
Нагороди:
2014 - увійшла до 20 кращих книг премії «Найкраща книга Форуму видавців».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість сторінок | 320 |
| Виробник | Видавництво Старого Лева |
| Рік видання | 2014 |
| Вид палітурки | Твердий |
| Країна виробник | Україна |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Ширина | 14.5 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,6 кг кг. |
| ХУдожня література | Зарубіжна |
- Ціна: 155 ₴






