Україна на початку ХХ століття… На терені нашої Батьківщини тривають національно-визвольні змагання. Хто візьме гору в цій боротьбі — принаймні на чиєму боці буде моральна перемога? У своєму романі «Холодний Яр» Юрій Горліс-Горський чітко відповідає на це запитання. Динамічний сюжет та прискіпливо-чесний виклад історичних подій роблять пропонований вашій увазі твір справжнім шедевром української літератури.
Видання адресоване широкому читацькому загалу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество страниц | 448 |
| Производитель | Бао |
| Жанр | Роман |
| Год издания | 2014 |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-08-0142-5 |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Історія в романах та повістях |
| ХУдожня література | Історична |
| Вага | 0,35кг кг. |
Информация для заказа
- Цена: 66 ₴



