Пригодницький роман «Козаки в Московії» належить перу відомого українського письменника Юрія Липи. Головний герой твору Григорій Трембецький, козак і купець, прагне здобути «найбільший скарб Московії», який цар Іван IV заховав десь на далеких берегах Волги. Ціною неймовірних зусиль Трембецький дістається тих місць, але нічого не знаходить там. «Найбільший скарб Московії» виявляється лише ілюзією…
До видання також увійшли новели Юрія Липи, присвячені визвольним змаганням 1917–1920 pp., учасником яких був письменник.
Адресовано широкому читацькому загалу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество страниц | 448 |
| Производитель | Бао |
| Жанр | Роман |
| ISBN | 978-617-08-0263-7 |
| Вид переплета | Твердый |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Історія в романах та повістях |
| ХУдожня література | Історична |
| Вага | 0,35кг кг. |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴



