Широке коло українських читачів має змогу познайомитися з першою і другою частинами епопеї Богдана Лепкого «Мазепа» — «Не вбивай» та «Батурин». На сторінках роману читачі зустрінуться з відомими історичними персонажами — гетьманом України Іваном Степановичем Мазепою, генеральним писарем Пилипом Орликом, небожем гетьмана Войнаровським, полковником Чечелем та багатьма іншими. Читач, дещо знайомий з історією, шукатиме у творі розповідь про палке кохання Мотрі Кочубеївни та Івана Мазепи, і він знайде її — сувору й просту, як саме життя.
Перед героями епопеї щомиті постає життєвий вибір: бути чи не бути?
Видання адресоване широкому читацькому загалу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество страниц | 480 |
| Производитель | Бао |
| Жанр | Роман |
| Год издания | 2011 |
| Вид переплета | Твердый |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| ISBN | 978-966-481-517-5 |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Історія в романах та повістях |
| Вага | 0,5кг кг. |
| ХУдожня література | Історична |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴



