«Галицькі оповідання» – це книжка про дев’яності роки, перехідний час і величезний суспільно-історичний переворот, що відбувся по тому, як завалилася вся парадигма соціалізму, Народної Польщі та СРСР. Місцем дії є східні польські землі – та частина Галичини, яка за міфологією і звичаями дуже близька Україні. Герої книжки – традиційно для Стасюка – люди, які є поруч: дуже звичайні, збідовані, але всі їхні життєві історії важливі й цінні. Це одна з ранніх Стасюкових книжок часу захоплення автора Бруно Шульцом і магією його письма. Він ще не є стриманим і лаконічним, а переживає захват зі спроби писати про прості речі дивовижною мовою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество страниц | 128 |
| Производитель | Видавництво Старого Лева |
| Год издания | 2014 |
| Вид переплета | Твердый |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,25кг кг. |
| ХУдожня література | Зарубіжна |
- Цена: 40 ₴



