Що робити, коли дитина погано поводиться? Як пояснити малюку, чому емоції швидко змінюються, інколи не на краще? Книжка «Голодний монстрик» допоможе розібратися в складнощах, які трапляються в кожній родині.
Мінливий настрій маленьких дітей потребує уваги з боку батьків, щоб не було несправедливих покарань, й самих дітлахів, адже і для них не буде зайвим розуміння власних емоцій. Серія книжок письменниці Кейт Бакнелл, проілюстрованих Джулією Сіл, розповідає історії монстриків, на яких з тих чи інших причин перетворюються хлопчики й дівчатка.
Якось по дорозі додому із садочка Зак раптом став нечемним бешкетником, що руйнує все навкруги. Невідомо, що було б далі, якби мама Зака вчасно не приготувала підвечірок. Дивовижно! Але звичайна їжа перетворила голодного монстрика на веселого хлопчика.
Книжка Кейт Бакнелл з чудовими ілюстраціями сподобається маленьким читачам від двох років, а їхнім батькам відкриє секрети ліків проти монстрячих настроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | книголав |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дошкільнят |
| Жанр | Казка |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | Тверда палітурка |
| Тип паперу | Картон |
| Кількість сторінок | 14 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| ISBN | 978-617-7563-43-2 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Дитяча полиця |
| Книжки для дітей | від 3 до 7 років |
- Ціна: 150 ₴







