Поезія Сергія Осоки ― вічне протиборство любові й смерті на руїнах пам'яті, спроба зупинити чорну течію скорботи і відродити, бодай словом, втрачений вирій. До книги увійшли найкращі твори поета, яким притаманна глибина міфологічного мислення і яскрава метафорика.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество страниц | 144 |
| Производитель | Видавництво Старого Лева |
| Жанр | Поэзия |
| Год издания | 2015 |
| ISBN | 978-617-679-054-9 |
| Вид переплета | Твердый |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Поезії | Поезії |
| Вага | 0,4кг кг. |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴







