Корзина
602 отзыва
КНИГИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО 2021Вибрати книгу
книжковий магазин "Країна Book"
+38 063 0 159 199
+380630159199

Повний курс української мови та літератури в тестах. Жовтобрюх В.Ф., Паращич В.В.

  • В наличии
  • Код: А2389/88Р

128 грн.

+380630159199
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Повний курс української мови та літератури в тестах. Жовтобрюх В.Ф., Паращич В.В.
Повний курс української мови та літератури в тестах. Жовтобрюх В.Ф., Паращич В.В.В наличии
128 грн.
+380630159199
Купить

Описание

Видання являє собою збірник тестових завдань з української мови та літератури і містить усі основні типи тестових завдань, які використовуються під час оцінювання якості знань. Матеріал посібника структуровано за типами тестових завдань і тематичними блоками, які відтворюють змістовні лінії сучасного шкільного курсу української мови та літератури (5-11 класи). До всіх завдань закритого типу й на встановлення відповідності подано відповіді.

Посібник призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів і тих, хто хоче систематизувати й повторити матеріал шкільного курсу української мови та літератури; вчителів української мови та літератури.

Повний курс української мови та літератури в тестах» - це спроба оптимізувати й полегшити роботу вчителів і учнів у процесі вивчення зазначених навчальних предметів. Поєднання двох предметів у посібнику не випадкове, адже обов'язковим у зовнішньому незалежному оцінюванні є іспит з української мови та літератури. Пропоновані тестові завдання за своєю формою відповідають і завданням державної підсумкової атестації , і вимогам зовнішнього незалежного оцінювання.
Призначення видання досить широке: з посібником можна працювати протягом усього навчального року в 5-11 класах. Учитель може скористатися збірником тестових завдань на будь-якому уроці або застосувати його як джерело домашніх завдань. Учитель також має можливість дібрати завдання для контрольної роботи таким чином, щоб вони охоплювали весь вивчений матеріал. «Повний курс української мови та літератури в тестах» складається із двох частин - «Українська мова» та «Українська література»,- кожна з яких має свою структуру.
Першу частину - «Українська мова» - побудовано за розділами науки про мову (від фонетики до синтаксису). Кожен розділ у свою чергу поділяється на блоки за темами, які їх пропонує до вивчення чинна програма . Усі блоки містять такі групи завдань: 1) тестові завдання закритого типу із чотирма варіантами відповідей, із яких правильний один; 2) тестові завдання закритого типу із п'ятьма варіантами відповідей, із яких правильний один; 3) завдання на встановлення відповідності. 
Кожна група тестових завдань супроводжується інструкцією до їх виконання.

Другу частину - «Українська література - побудовано за класами. Такий принцип подання матеріалу продиктований особливостями програми з літератури. Тестові завдання для кожного класу розділено на блоки за персоналіями або
темами. Усі блоки містять такі групи завдань: 1 ) тестові завдання закритого типу із чотирма варіантами відповідей, із яких правильний один; 2) завдання відкритої. форми; 3) завдання на встановлення відповідності. Кожна група тестових завдань, як і в першій частині, супроводжується інструкцією до Їх виконання

Системне використання завдань посібника в навчальному процесі, з одного боку, ефективно адаптує учнів до проходження ними державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного . оцінювання; з іншого боку, різноманітність форм завдань, які пропонують автори посібника, дає, змогу уникнути появи залежності школярjв від певного виду завдань, робить Їх мислення більш гнучким, прищеплює вміння орієнтуватися в різних навчальних ситуаціях.

Характеристики

Основные
Производитель  Ранок
Страна производительУкраина
ВидТести
ТематикаЯзыки мира
Учебный период7-11 клас
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаМягкий
Количество страниц496.0
Год издания2019
Вес650.0 (г)
ISBN978-617-09-1748-5
СостояниеНовое
СеріяЕнциклопедія тестових завдань
Формат
Длина25.0 (см)
Ширина17.5 (см)
Дополнительные характеристики
ЗНОУкраїнська мова та література

Информация для заказа

  • Цена: 128 грн.