Перша книжка вибраного Маріанни Кіяновської, до якої ввійшли 373 вірші, написані за більш як 20 років, - і водночас цілісна, концептуальна поетична збірка, головним внутрішнім сюжетом якої є любов і подолання смерті. Бо 373, окрім того, що це унікальне просте число, - ще й температура кипіння води за Кельвіном. Вода, навіть ставши парою, не перестає бути водою. І це найважливіша метафора цієї книжки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество страниц | 272 |
| Производитель | Видавництво Старого Лева |
| Жанр | Поэзия |
| Год издания | 2014 |
| Вид переплета | Твердый |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 16.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Поезії | Поезії |
| Вага | 0,4кг кг. |
Информация для заказа
- Цена: 64 ₴





