Працюючи за цим посібником, ваша дитина швидко опанує велику кількість німецьких слів, а також навчиться правильно їх вимовляти. Додаткові завдання та яскраві авторські ілюстрації сприятимуть закріпленню знань маленького учня.
Для читачів дошкільного віку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип бумаги | Офсетная |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 96 |
| Производитель | Країна Мрій |
| Обложка | Твердый переплет |
| Язык издания | Украинский |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-538-137-3 |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Изучение языка | Немецкий |
| Тематика | Языки мира |
| Формат | |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Рік видання | 2012 |
| Книжки для дітей | Готуємося до школи |
| Вага | 0,4кг кг. |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴







