
Така Пазл. Чарівний Світ. Шубін
240 ₴
- Готово к отправке
- Код: ЕА5313/153
Більше ніж пазл!
Подарунок, який залишиться на пам’ять!
З цим пазлом від Чарівного світу, дітки зможуть не лише весело та корисно провести час за збиранням, а й створити справжню картину!
Завдяки унікальній техніці кріплення тепер можна скласти пазл з улюбленим героєм та «поселити» його біля ліжка чи столика, наклеїти на стіну або шафу!
Хто такий Шубін?
Шубін ― автентичний міфічний персонаж зі східного українського регіону ― Донбасу. Дух-захисник гірників, шахтарів. Він попереджає про небезпеку обвалу, допомагає в тяжкій праці, а також показує вихід із підземель і завалів. Однак, якщо розгнівається, може завести у підземний лабіринт, із якого немає виходу. Також може помститися кривднику шахтарів.
Для кого: сподобається дітям шкільного віку.
Особливості:
- пазли для дітей «Чарівний світ (Шубін)» містять 96 деталей для складання, картон і спеціальну плівку для виконання зображення;
- спочатку дитина складає елементи;
- потім варто приклеїти плівку та зняти захисний шар паперу;
- далі зручно пазли переносяться та приєднаються до картону;
- знімаючи за потребою захисний шар картону, можна приклеїти готову картину на поверхню, яка має бути рівною та чистою.
- Ви можете купити пазли для дітей «Шубін» в магазині Така Мака як подарунок, який залишиться на пам’ять.
Розвиває:
- Спостережливість
- Моторику рук
- Увагу
- Уяву
- Зацікавленість українською міфологією
В коробці:
1. Пазлики – 96 елементів
2. Плівка
3. Картон
Послідовність дій (інструкція):
1. Скласти пазлики.
2. До зображення приклеїти монтажну плівку.
3. Зняти захисний папір з монтажного картону.
4. Перенести пазли і приклеїти до картону.
5. При потребі зняти захисний папір.
6. Приклеїти зображення на рівну та чисту поверхню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТАКА МАКА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество составных элементов | 96 шт |
| Материал | Картон |
| Тематика | Религия, божества, мифические существа |
| Состояние | Новое |
| Вага | 0.3 кг. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 155 мм |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дозвілля і творчість дітей | Пазли |
| ІГРИ настільні | Пазли |
- Цена: 240 ₴



