
Євангеліє від Марка. Джорджіо Дзевіні, П’єр Джордано Кабри
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕА4456/175С
Найдавнішим євангелієм є Євангеліє від Марка, яке було написане грецькою мовою близько 70-го року після народження Христа. За свідченням Папія, євангелист Марко був учнем Павла і перекладачем Петра, та написав своє євангеліє в Римі. Тема його розповіді - радісна новина, що Ісус Христос є Сином Божим, Месією - спасителем світу. Він розповідає про життя Ісуса Христа, пов'язуючи разом історичну подію, що починається від проповіді Івана Хрестителя і завершується смертю та воскресінням Ісуса, і катехично-керигматичний аспект; який показує шлях віри, де читача поступово вводять у розуміння, ким є Ісус, а ким учень, і як він може іти слідом за Учителем із Назарету, щоб здобути досвід життя.
Це євангеліє, що багато прислужилося для богослов'я, вважається також "євангелієм катехумена" - того, хто перебуває у пошуку ідентичності Господа, щоб розкрити його особу, його людськість і божество.
Кожен розділ - це окремий послідовний уривок Євангеліє від Марка, що супроводжується вдалими коментарями та додається особлива молитва, яка допоможе читачеві по-справжньому перейнятися написаним і нести Слово Боже з дня на день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Свічадо |
| ISBN | 978-966-395-969-6 |
| Вид палітурки | М'який |
| Рік видання | 2016 |
| Кількість сторінок | 424 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Українська |
| Тематика | Християнство |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Релігійна література | Біблістика. Усе про Біблію. |
| Видавництво | Свічадо |
| Основні | |
| Вага | 0.45 кг. |
- Ціна: 340 ₴


