Корзина
675 отзывов
КНИГИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО 2021Вибрати книгу
книжковий магазин "Країна Book"
+38 063 0 159 199
+380630159199

Органічна хімія. Березан Ольга

Новинка
  • В наличии
  • Код: 20669/43

67 грн.

+380630159199
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Органічна хімія. Березан Ольга
Органічна хімія. Березан ОльгаВ наличии
67 грн.
+380630159199
Купить

Описание

Довідник містить найважливіші теоретичні питання курсу: будова, ізометрія, номенклатура, хімічні властивості, методи добування хімічних речовин, генетичні зв’язки між ними та напрямки їх використання, а також завдання, вправи, тести та розрахункові задачі. Для вчителів хімії, учнів та для абітурієнтів, які готуються до ЗНО з хімії.

Посібник складається із 12 розділів, які охоплюють матеріал курсу органічної хімії профільного рівня загальноосвітніх навчальних закладів.

У перших дев’яти розділах конспективно розглядаються питання складу, будови, номенклатури, хімічних властивостей, способів добування та застосування найважливіших органічних сполук різних класів. Теоретична частина кожного розділу підсумовується коротким довідником «Найважливіші поняття, терміни та правила». Матеріал розділів Х–ХІІ допоможе остаточно систематизувати, узагальнити і глибше засвоїти теорію курсу органічної хімії.

Кожний розділ містить завдання, які стосуються перетворення речовин, генетичного зв’язку між різними класами органічних та неорганічних речовин, а також розрахункові та якісні задачі різного рівня складності. При виконанні завдань з ланцюжками перетворень слід зважати на те, що перехід від однієї речовини до іншої можна здійснити, провівши не лише одну хімічну реакцію.  При написанні рівнянь реакцій необхідно вказувати умови їх протікання, назви речовин, розставляти коефіцієнти та вказувати тип реакції, до якого вона належить.

Уміння розв’язувати задачі — це важливий критерій, за яким оцінюються знання учнів. Навчити швидко і правильно розв’язувати задачі можна лише шляхом формування навичок самостійного мислення. Посібник містить значну кількість різноманітних задач, які відрізняються за складністю й охоплюють усі розділи шкільного курсу органічної хімії. Посібник пропонує значну кількість розрахункових задач, систематизованих відповідно до тем, що вивчаються. Ускладнені та комбіновані задачі можуть бути використані для організації індивідуальної роботи з обдарованими учнями при їх підготовці до олімпіад. Для самоконтролю знань у кінці кожної теми запропоновано тестові завдання різних типів, зокрема на вибір правильної відповіді, установлення відповідності, послідовності.

Використання посібника сприятиме поглибленню рівня засвоєння теоретичного матеріалу, закріпленню вміння вирішувати проблемні завдання та розрахункові задачі, організації самостійного навчання. Він буде також корисним абітурієнтам при підготовці до ЗНО, викладачам та слухачам підготовчих відділень вищих навчальних закладів.

Характеристики

Основные
Производитель  Підручники та Посібники
Страна производительУкраина
ТематикаШкольникам, абитуриентам
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаМягкий
Количество страниц208
Год издания2020
ВидСправочник
Вес450 г
ISBN978-966-07-3702-0
Учебный периодСтаршая школа (10-12 класс)
СостояниеНовое
Формат
Длина25 см
Ширина18 см
Пользовательские характеристики
Навчальна літератураХімія

Информация для заказа

  • Цена: 67 грн.